Drukarki: sprzedaż i konserwacja – Wrocław

Chcesz zakupić tusze, tonery? A może interesuje Cię kompleksowy serwis urządzeń biurowych oraz sprzętu drukującego? Jeśli zależy Ci na profesjonalnych usługach z tego zakresu, znajdujesz się we właściwym miejscu.

Korzystając z oferty DARO-DRUK, możesz liczyć na pełne wsparcie – pomożemy przejść przez proces sprzedażowy tak, aby wybrane przez Ciebie materiały eksploatacyjne, drukarki do użytku domowego czy urządzenia wielofunkcyjne do firmy spełniały Twoje oczekiwania. Jednocześnie zapewniamy profesjonalny serwis, którego specjalnością jest naprawa drukarek oraz konserwacja urządzeń biurowych.

Tonery, tusze – sprzedaż materiałów eksploatacyjnych

Chociaż prowadzimy sprzedaż drukarek, specjalizujemy się w sprzedaży materiałów eksploatacyjnych. W asortymencie znajdziesz oryginalne tusze i tonery – kompatybilne z niemal wszystkimi urządzeniami drukującymi oraz kopiującymi dostępnymi na rynku.

Serwis drukarek

Świadczymy ponadto usługi serwisowe, które obejmują m.in. serwis drukarek HP, Canon, Brother, Toshiba, serwis urządzeń biurowych np. Canon, Samsung, HP oraz naprawę sprzętu.

Nasza oferta skierowana jest zarówno do klientów detalicznych jak dla firm.

Nam warto zaufać

DARO-DRUK to firma, której warto zaufać. Korzystając z naszych usług, możesz liczyć nie tylko na konkurencyjne ceny czy szybką realizację zamówień.