DARODRUK to firma, której specjalnością – obok sprzedaży materiałów eksploatacyjnych – jest kompleksowa konserwacja urządzeń biurowych oraz naprawa sprzętu drukującego. Wieloletnie doświadczenie pozwoliło poznać potrzeby klientów, dzięki czemu nasza oferta jest dobrze dopasowana do ich oczekiwań. Prowadzimy także sprzedaż drukarek.

Nasza misja

Naszą misją jest wprowadzenie nowych standardów wyznaczających najwyższą jakość w relacji z odbiorcami. Za cel postawiliśmy sobie więc pełne zadowolenie klienta nie tylko z jakości produktu, ale i w pełni profesjonalnej obsługi posprzedażowej. Dlatego świadczymy usługi na wysokim poziomie – zapewniamy wsparcie na etapie wyboru odpowiedniego tonera, właściwej drukarki do domu czy urządzenia wielofunkcyjnego do biura. Ponadto bardzo szybko reagujemy na sygnały od klientów, gdy potrzebna jest profesjonalna naprawa drukarek czy kompleksowa konserwacja urządzeń biurowych.

Dlaczego DARODRUK?

Zastanawiasz się, dlaczego warto skorzystać z oferty sprzedażowej i usług serwisowych DARODRUK? Za współpracą z nami przemawia kilka argumentów, które przekonały już wielu klientów indywidualnych oraz firm.

  • Stawiasz na profesjonalizm – wiedza oraz doświadczenie pozwala na oferowanie wysokiej jakości urządzeń drukujących oraz świadczenie rzetelnych usług serwisowych.
  • Korzystasz z gwarancji – nasze tonery objęte są gwarancją.
  • Wybierasz konkurencyjne ceny – naprawa drukarek, kompleksowa konserwacja urządzeń biurowych czy zakupy w sklepie internetowym DARODRUK to zawsze korzystna oferta cenowa.

Nam warto zaufać, dlatego zapoznaj się z naszą ofertą już teraz.

ZAMÓW ONLINE W DARODRUK