Zrzut ekranu 2sss016-01-13 23.33

Produkty sprzedawane w firmie DARODRUK nie odbiegają parametrami jakościowymi i wydajnościowymi od materiałów proponowanych od producentów urządzeń , a w wielu przypadkach ich wydajność jest wyższa . Spełniają wszystkie parametry techniczne i jakościowe określone przez producentów drukarek.

Certyfikowane materiały i drukarki

Proces produkcyjny materiałów eksploatacyjnych przebiega wedle ściśle określonych procedur. Wysoka jakość naszych produktów potwierdzają certyfikaty Zintegrowanego systemu zarządzania, zgodnie z normami ISO 9001:2013 i ISO 14001:2013 w zakresie konfekcjonowania materiałów eksploatacyjnych do drukarek oraz certyfikaty wydajnościowe.

Maksymalne bezpieczeństwo stosowania

Jedną z najczęstszych przyczyn awarii drukarek, są niskiej jakości materiały. Ich nieprawidłowe wybranie może być źródłem kosztownych i poważnych problemów. Najważniejsze z nich to konieczność serwisowania lub wymiany sprzętu. Chcąc tego uniknąć, należy wybierać wysokiej jakości akcesoria pochodzące tylko od zaufanych sprzedawców.

Kompleksowe wyposażenie

Naszym Klientom gwarantujemy duży wybór urządzeń specjalistycznych. Są to wysokiej jakości drukarki, a także wszelkie niezbędne akcesoria, np. taśmy i bębny do drukarek. Dodatkowo świadczymy usługi w zakresie dzierżawy i serwisu drukarek.

Zapraszamy do zapoznania z naszą ofertą.

ZAMÓW ONLINE W DARODRUK